Home

Indica здрав разум биене иван иванов тенис шоколад мамут басейн

Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър  Бербатов"
Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър Бербатов"

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

ZooTennis: Bulgaria's Ivanov and Latvia's Lachinova Make History with  Junior Orange Bowl 14s Titles; Lyutova's Comeback Delivers Girls 12s  Championship After Runner-up Finish in 2021
ZooTennis: Bulgaria's Ivanov and Latvia's Lachinova Make History with Junior Orange Bowl 14s Titles; Lyutova's Comeback Delivers Girls 12s Championship After Runner-up Finish in 2021

На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на  ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Parvomai.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Parvomai.NET

Иван Иванов с втора убедителна победа на Еди Хер

Новини - Българска федерация по тенис

Иван Иванов се класира за Мастърс турнира на най-добрите осем тенисисти в  Европа до 14-годишна възраст - По света и у нас - БНТ Новини
Иван Иванов се класира за Мастърс турнира на най-добрите осем тенисисти в Европа до 14-годишна възраст - По света и у нас - БНТ Новини

Току що..Иван Иванов е на 1/2... - Tk "Super Sport" Varna | Facebook

Иван Иванов обичайно стана пръв - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov -  YouTube
Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov - YouTube

Статии на тема "иван иванов" - Tennis.bg

Иван Иванов записа четвърта победа на турнири за мъже - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Иван Иванов записа четвърта победа на турнири за мъже - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Иван Иванов се класира за "Мастърс" на осемте най-добри до 14 години в  Европа
Иван Иванов се класира за "Мастърс" на осемте най-добри до 14 години в Европа

Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в  Испания
Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в Испания

Rising Star Ivan Ivanov - HEAD - YouTube

Умората и швед прекъснаха победната серия на Иван Иванов – Тенис от  България и Света
Умората и швед прекъснаха победната серия на Иван Иванов – Тенис от България и Света

Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Иван Иванов стигна финал на тенис турнир в Испания - Паралел 43

Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково -  Хасковски новини
Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Хасковски новини

Варненски тенисист започна с победа Европейското в Чехия - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Варненски тенисист започна с победа Европейското в Чехия - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Иван Иванов се класира за полуфинал на турнир в Испания

Ivanov and Kennedy 2022 Junior Orange Bowl B14s final - YouTube

Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов"  продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ  Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”
Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов" продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”

Иван Иванов ще спори за титлата на Ориндж Боул

Българче със световна титла по тенис във Флорида

Иванов и Маздрашки се класираха за втория кръг в Сърбия

Иван Иванов с победa във Франция – TennisKafe

Приключи българското участие на Европейското лично по тенис до 14 години -  По света и у нас - БНТ Новини
Приключи българското участие на Европейското лично по тенис до 14 години - По света и у нас - БНТ Новини

Иван Иванов с трета победа в мъжкия тенис – TennisKafe

Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г.
Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г.

Успешен старт за Иванов на Уимбълдън - Тенис - Dsport.bg

Иван Иванов трети на турнир по тенис от ITF в Сърбия - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Иван Иванов трети на турнир по тенис от ITF в Сърбия - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Иван Иванов спечели Mini Sofia Open 2018 - Topsport.bg

Българска федерация по тенис - Иван Иванов с три блестящи победи на  „Малките асове“!🇧🇬 Иван Иванов записа три вчечатляващи победи на  най-силния международен турнир по тенис до 14 г. „Малките асове“, който
Българска федерация по тенис - Иван Иванов с три блестящи победи на „Малките асове“!🇧🇬 Иван Иванов записа три вчечатляващи победи на най-силния международен турнир по тенис до 14 г. „Малките асове“, който

Бум! Чудото Иван Иванов се изкачи с 214 места в световната ранглиста - Gol

Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години –  TennisKafe
Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години – TennisKafe

Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация  "Димитър Бербатов"
Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация "Димитър Бербатов"